آشنایی مختصر با کسب و کار خانگی

آشنایی مختصر با کسب و کار خانگی

29
1400/02/18

تاچند سال پیش کارکردن، یک تعریف مشخص داشت . اینجوری که صبح از خونه بزنیم بیرون و بریم سر کار و بعد از چند ساعت کارکردن برگردیم خونه و هر روز این کار تکرار می شد تا رسیدن به روز جمعه و تعطیلی.

اما در دنیای امروز وبه قولی در جهان کسب وکار مدرن ، این قانون دیگه اعتباری نداره و درکشور ما نیز روش های نویی در زمینه کسب وکار ایجاد شده که به طور کل معادلات کسب و کار سنتی رو از بین برده و روش جدیدی رو ایجاد کرده که مردم از طریق این روش به سودای عالی رسیدن. یکی از این شیوه ها راه اندازی یک کسب وکار خانگی است .

کسب و کار خانگی یعنی راه انداختن یک کسب و کار در منزل ، این مفهوم برای خیلی افراد جا افتاده ومدت هاست که با این روش به درآمد های بالایی رسیده اند. اما هنوز بیش از نیمی از مردمی که دنبال کسب وکار خانگی هستند اطلاعات کافی دراین باره ندارند.

پخت غذای خانگی

پخت غذای خانگی

کسب وکار خانگی چیست؟

هر گونه کسب وکاری که در منزل یا جایی به دور از فضای اداری انجام شود و نیاز به حضور فیزیکی شخص در محل ، زمان ومکان خاصی نباشد یک کسب وکار خانگی محسوب می شود. البته که برای کسب وکار خانگی نیاز به مکان مناسب هست اما این الزامی برای شخص ایجاد نمی کند که در ساعت مقرری در جایی خاص برای انجام کار حضور داشته باشد. شما می توانید هر زمان که دوست داشتید و در هر مکانی کارتان رو انجام دهید . در کسب وکار خانگی ساعت کار را خود شخص تعیین می کند. ممکن است شخصی در ساعات پایانی شب یا نیمه شب تازه مشغول به کار شود.

 

انواع کسب وکار خانگی

کسب وکارهای خانگی به دو دسته تقسیم می شوند :

1- کاردر منزل : به کاری گفته می شود که شما بر اساس مهارت ها خود وبر اساس نیاز های یک کارفرما بصورت پروژه ای انجام می دهید با این تفاوت که دراین روش نیازی به حضور شما در محل کار نیست به نوعی دور کاری هستید

2- کسب وکار خانگی: در این نوع کسب وکار شما مدیر پروژه ، تولید کننده ویا صاحب یک مجموعه هستید که به واسطه ی یک کار تیمی که ممکن است همکاران آن اعضاء خانواده تان باشند ، به درآمد زایی می رسید

کار در منزل

کار در منزل

کسب وکار خانگی

کسب وکار خانگی

مزایای کسب وکار خانگی

1- برنامه ریزی انعطاف پذیر

2- محیط کاری دلخواه

3- صرفه جویی در هزینه ها

برچسب‌ها :
  • کسب_و_کار
  • مشاغل_خانگی
  • مشاغل_بومی
  • اشتغالزایی
  • شغل
  • کسب_و_کار_خانگی